آنلاین شاپ ها در ترکیه

آنلاین شاپ ها در ترکیه
احمدرضا صالحی
10 دی 1400
1 نظر

در سال های اخیر به دلیل نوسانات ارزی و عدم تعادل در بازار یکی از منابع خرید تک و عمده در کشور ترکیه را آنلاین شاپ ها تشکیل می دهدند. آنلاین شاپ ها از جهات مختلف مقرون بصرفه می باشند و به همین دلیل میخواهیم به آن بپردازیم. چند سالی بیش نیست که این شرکتها در کشور ترکیه رواج پیدا کرداه ند و برای خریداران تک و عمده بسیار مقرون بصرفه هستند چرا که تنها با سفارش خود پس از چند روز کالاهای خود را از این کشور دریافت و مصرف می کنند. اما چگونگی انجام کار و مشتریان این آنلاین شاپ ها و یا فعالیت در این زمینه به چه شکل خواهد بود.

خرید مستقیم از ترکیه

اگر قصد خرید از کشور ترکیه را بدون حضور در این کشور دارید، میخواهیم به شما روشی را معرفی کنیم که امروزه به آنلاین شاپ معروف هستند. آنلاین شاپ ها در کنار گسترش تکنولوژی، نرم افزارها و اپلیکیشن ها رونق بسیار زیادی پیدا کرده اند و به دلیل هزینه های زیاد رفت و آمد به ترکیه، خرید از آنها مقرون بصرفه است اما سوال مهم این است که آیا می توان به آنها اطمینان داشت؟

شرکت ها و اشخاص زیادی به عنوان آنلاین شاپ در ترکیه فعالیت دارند که باید قبل از خرید از فعالیت آنها اطمینان حاصل کرد چرا که در این خرید علاوه بر اینکه شما پرداخت را در ابتدا انجام می دهید ارسال کالا نیز در بازه زمانی بین یک یا دو ماه خواهد بود.

اصولا آنلاین شاپ هایی که معتبر هستند و مشتریان زیادی را دارند بزودی پاسخگوی خرید شما هستند و شما مدت زیادی را منتظر دریافت کالای خود نیستید، پس در انتخاب شرکت مورد نظر دقت کنید.

خرید آنلاین از ترکیه

مشتریان آنلاین شاپ ها

مشتریان آنلاین شاپ های ترکیه به دو گروه تقسیم می شود:

فروشگاه ها که اصولا بصورت عمده سفارش خود را ثبت می کنند و برای آنها کاملا مقرون بوده و بدون هیچگونه درد سری محصولات خود را در محل خود دریافت می کنند.

مشتریانی که خرید خرد انجام می دهند و علاقمند به استفاده از برند های موجود در کشور ترکیه هستند و با سفارش چند تکه محصول مورد نظر را خریداری و پس بعد از مدت زمانی آنها را دریافت می کنند.

نحوه کار آنلاین شاپ ها

این شرکت ها سفارش شما را بصورت اینترنتی و یا حضوری خرید می کنند و سپس با بسته بندی سایر خرید ها از طریق شرکت های کارگو برای دفاتر داخل کشور ارسال کرده و مسئول هماهنگی آنها در داخل ایران از طریق پست، محصول را برای شما ارسال می نمایند.

هزینه های خرید

هزینه خرید از آنلاین شاپ ها در هر شرکت متفاوت است. بصورت معمول فرمول محاسبه به شکل زیر می باشد:

قیمت اصلی کالا + میزان سود + هزینه باربری

هزینه باربری نسبت به کالا متفاوت است برای مثال هزینه حمل لباس به ازای هر کیلو تقریبا 250 هزار تومان و لوازم آرایشی 300 هزار تومان است.

فروشگاه های اینترنتی

در کشور ترکیه فروشگاه های اینترنتی بسیار پر کاربرد هستند و به همین دلیل نیز با آنلاین شاپ های معتبر طرف قرارداد هستند و کالاهای خود را مستقیم از آنها خریداری و ارسال می کنند. از این فروشگاها می توان به ترندیول و یا هپسی بورادا اشاره کنیم، حتی در سفارشات خرید پیشنهادات کالاهای دست دوم نیز بسیار دیده می شود. یکی دیگر از منابع مهم برای خرید کالاهای دست دوم و اقتصادی سایت صاحیبیندن می باشد.

نکات مهم در خرید از آنلاین شاپ های ترکیه

در چند سال اخیر خرید از پیج های اینستاگرامی که بصورت غیر رسمی فعالیت می کنند بسیار رواج پیدا کرده است و متاسفانه شاهد این امر بوده ایم که در بسیاری از موارد متاسفانه مشتریان متضرر شده اند، به همین دلیل از شما تقاضا داریم قبل از خرید از آنلاین شاپ ها حتما از اصالت و نحوه کار آنها آگاه شوید.

در صورتیکه قصد خرید از کشور ترکیه را دارید می توانید از کانال تلگرامی بنیمو سفارش خود را ثبت کرده و درب منزل تحویل بگیرید.

1 نظر ثبت شده

سارا جمالی
سارا جمالی
25 خرداد 1401

موفق باشید

مدیر سایت
مدیر سایت

ممنون از شما

ثبت نظر برای این مقاله

نام خود را وارد کنید
یک ایمیل معتبر وارد کنید
متن نظر خود را تایپ کنیدکد امنیتی