باشگاه فیتنس در ترکیه

باشگاه فیتنس در ترکیه
احمدرضا صالحی
6 خرداد 1402
0 نظر

همه ما به اهمیت ورزش در زندگی روزمره آگاهی کامل را داریم و می دانیم که برای داشتن یک زندگی سالم نیازمند این هستیم که در طول هفته ساعاتی را برای ورزش خود اختصاص بدهیم. دوستداران فیتنس و بدنسازی با استفاده از دستگاه‌ها و ابزارهای بروز با تمرین دادن قسمت های مختلف بدن خود همواره سعی دارند علاوه بر اینکه جسمی سالم برای خود داشته باشند به تناسب اندامی ایده‌آل نیز برسند، حال اگر این تمرینات در یک باشگاه مجهز انجام شود علاوه بر تاثیرات جسمی، تفاوت در فکر و روان را نیز می‌توان به خوبی حس کرد. محیطی زیبا و مدرن، دستگاهای مدرن، مربیان متخصص و...  همگی می‌توانند آنچه را که برای یک تمرین خوب نیاز است را تامین کنند.

دوستانی که در کشور ترکیه زندگی می‌کنند و یا قصد سفر به این کشور را دارند و می‌خواهند بدنسازی را در ترکیه دنبال کنند با ما همراه باشند چرا که امروز قصد داریم به بررسی یکی از بهترین شرکت های فیتنس در کشور ترکیه بپردازیم. شرکتی که با بیشترین شعبه در همه شهرهای ترکیه یکی از بنام ترین‌ها در شاخه باشگاه ورزشی محسوب می‌شود و علاوه بر اینکه در ترکیه حضوری قدرتمند دارد در کشورهای اروپایی نیز شعباتی برای تمرین دارند. به همین جهت می توان گفت مک فیت(MACFIT) نامی آشنا برای ورزش دوستان در کشور ترکیه می باشد.

باشگاه ورزشی MACFIT (مک فیت)

مک فیت با شعار "جای خود را در باشگاه ما پیدا کن" و با برنامه های مختلف توانسته رضایت کاملی از ورزشکاران خود داشته باشد. اگر بخواهیم 5 برنامه ورزشی مک فیت را نام ببریم به شرح زیر خواهند بود:

MAC BX

رینگ بوکس، که شما می‌توانید با حضور مربیان تمرینی خوب را در این محیط تجربه کنید.

NUFLOW

انجام یوگا و مدتیشن بصورت گروهی و خصوصی

MACLOOP

تمرینات دوچرخه سواری همراه با موزیک در یک محیط گروهی

MAC FLEX

تمرینات انعطاف پذیری و کششی در گروهای دو یا سه نفره

MAC XFIT

تمرینات ترکیبی در سطح حرفه ای برای حرفه ای ها

تمامی برنامه‌های بالا را شما می‌توانید بصورت رایگان و با همان هزینه اولیه ثبت نام استفاده کنید مگر اینکه بخواهید بصورت خصوصی با مربیان تمرین کنید. برای استفاده از این برنامه‌ها، درب ورودی هر یک از این کلاس‌ها یک اسکنر کد وجود دارد که شما با اسکن آن مجوز ورود را دریافت می کنید.

معرفی MACFIT

بصورت کلی شاهد دو دسته نام از این شرکت هستیم که شامل موارد زیر است:

MAC

کامل ترین دسته این باشگاه ورزشی ، مک می باشد که در آن شاهد قسمت دستگاهای بدن سازی، 5 دسته (MAC BX، NUFLOW، MACLOOP، MAC FLEX، MAC XFIT)، استخر، سونا، جکوزی، حمام، زمین بستکبال و... می باشیم.

MACFIT

تفاوت مک فیت با مک را می‌توان عدم وجود استخر، سونا و جکوزی بیان کرد. البته در هنگام ثبت نام نکته ای وجود دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

ویژه برنامه‌های MACFIT

در طول سال مک فیت برنامه‌هایی را برای عضوهای باشگاه برگذار می‌کند. این برنامه‌ها شامل دو همگانی، ورزش در جنگل ، دوچرخه سواری در سطح شهر و ... می باشد که از طریق SMS روی خط و یا اپلیکیشن به تمامی اعضا اطلاع رسانی می شود.

شعبات MACFIT

همانطور که بیان کردیم این شرکت دارای شعبات زیادی در سطح شهر می باشد که در هر منطقه شاهد تعدادی باشگاه می باشیم. همگی این شعبات در نوع خدمات یکسان بوده و تنها تفاوت آنها در طراحی داخلی آنها می‌باشد. برای اطلاع از همه شعبه ها می‌توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

https://www.macfit.com/kulupler

نحوه ثبت نام در MACFIT

با حضور در یکی از شعبات مک فیت به راحتی می‌توانید مراحل ثبت نام را انجام داده و در همان روز تمرین را آغاز کنید. شما پس از مراجعه اگر در شعبه مک فیت ثبت نام را انجام دهید باید یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید.

  • مک فیت: در این گزینه شما تنها از همان شعبه و یا سایر مک فیت ها می‌توانید روزهای تمرین را استفاده کنید
  • مک فیت گلد: شما علاوه بر شعبه خود در ماه یکبار می توانید از یکی از شعبه های مک نیز استفاده کنید و همینطور در ماه 25 عدد بطری آب نیز سهمیه دارید.

پرداختی ها شما نیز به دو صورت می‌تواند انجام شود:

  • با یک قرارداد یک ساله شما مبلغ مشخص شده را هرماه از طریق حساب بانکی پرداخت می کنید
  • با یک قرارداد یک ساله کل مبلغ را بصورت یک سال پیش با یک تخفیف پرداخت می کنید
  • اگر تنها قصد دارید برای یک دوره کوتاه ثبت نام کنید با مبلغی متفاوت ثبت نام انجام می‌شود حداقل زمان ممکن یک ماه می باشد
  • بعد از ثبت نام یک اپلیکیشن به نام شما در تلفن همراهتان راه اندازی می شود که در آن همه کلاس ها گروهی با ساعات مشخص شده است و ورود و خروج شما از طریق QRCODE، انجام می‌شود
  • برای ماه اول می‌توانید در خواست یک برنامه ورزشی رایگان داشته باشید
  • همچنین می‌توانید درخواست یک مربی خصوصی داشته باشید که در آنجا مربیان ترک زبان، انگلیسی زبان، فارسی زبان و عرب زبان وجود دارند که مبالغی را بصورت ماهیانه برای تعداد روز مشخص در ماه دریافت می کنند

 استخدام در MACFIT

اگر علاقه مند به مربیگیری در این باشگاه ورزشی هستید، با مراجعه به شعبات درخواست و رزومه خود را مطرح و در صورتی که جذب مربی داشته باشند معرفی نامه ای به شما می دهند که باید در یک دوره کوتاه مدت شرکت و پس از قبولی در همان شعبه استخدام شوید. نکته ای که وجود دارد این است که دانستن زبان ترکی یک اصل مهم می باشد چراکه تدریس و امتحانات به زبان ترکی می باشد.

تمرین در MACFIT

این باشگاه ورزشی 7 روز هفته باز بوده و در سایت و اپلیکیشن آن ساعت باز و بسته بودن قید شده، اما می‌توان گفت در یک برنامه کلی از ساعت 6 صبح تا 11 شب برای طول هفته و در روز های شنبه و یکشنبه از 8 صبح تا 8 شب فعالیت دارند. شما به صورت نامحدود چه در ساعات حضور چه در تعداد دفعات می توانید از فضای موجود استفاده کنید. همچنین می توانید از حضور مربیان در باشگاه برای رفع مشکلات نیز استفاده کنید، اگر قصد ثبت نام در مک فیت را دارید حتما به یاد داشته باشید که مربیانی که با لباس فسفری در محیط حضور دارند در حال آموزش به صورت خصوصی هستند و مربیان که با لباس قرمز هستند در تایم آزاد برای کمک به شما در محیط حاضر می باشند.

اگر شما در این مجموعه تمرین می کنید نظرات خود را برای ما و دیگران ارسال کنید.

0 نظر ثبت شده

ثبت نظر برای این مقاله

نام خود را وارد کنید
یک ایمیل معتبر وارد کنید
متن نظر خود را تایپ کنیدکد امنیتی