دنیز بانک ترکیه

دنیز بانک ترکیه
احمدرضا صالحی
5 اسفند 1399
0 نظر

در کشور ترکیه تعداد زیادی بانک های دولتی و خصوصی در حال کار می باشند که خدمات آنها نیاز اساسی هر فرد در جامعه امروز است. سیستم بانکی کشور ترکیه، بر اساس بازار آزاد مالی فعالیت می کند و نرخ های بهره توسط بازار تعیین می شود، بنابراین می توان گفت بانک مرکزی ترکیه هیچگونه دخالتی در این امر ندارد اما با این حال نرخ وام ها به بانکهای تجاری که توسط بانک مرکزی واگذار می شود بر نرخ بازار تاثیر بسزایی دارد.

بانکهای ترکیه همانند سایر بانکها چه در داخل و چه در خارج در بحث خدمات به مشتریان در حال رقابت هستند و با اعطای وام و یا درصد سودها سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارند. این بانک ها در خدمات دهی به مشتریان خارجی که از سایر کشورها به به آنها مراجعه می کنند ممکن است اندکی تفاوت قائل شوند. در هر صورت بانک های متنوعی برای شروع همکاری وجود دارند پس اگر قصد مهاجرت به ترکیه را دراید در این مورد اصلا نگران نباشند.

اکثر مهاجران در کشور ترکیه در بانک های "ایش بانک" و "زراعت بانک" سعی به افتتاح حساب می کنند که این دو بانک نیز قوانین خاصی را برای خارجی ها در نظر گرفته اند.

دنیز بانک ترکیه

بیوگرافی دنیز بانک

تاسیس : در تاریخچه این بانک سه بار سهام داران آن تغیر کرده اند. این بانک در سال1938 راه اندازی شد، سپس در سال 1997 شرکت "زورلو هلدینگ" با اخذ مجوزهای لازمه آن را در دست گرفت. این شرکت در یک برنامه ریزی پنج ساله تمامی اهدافی که برای این بانک در نظر گرفته بودند را محقق کرد و با خدماتی که ارائه می داد توانست رضایت مشتریان خود را کسب کند. دنیز بانک در راستای گسترش فعالیت خود با پیوستن به Dexia  (یکی از گروه های مالی خوب در اروپا) در اکتبر 2006 مسیر موفقیت را به خوبی در حاله پیمودن بود که در ادامه این مسیر در سال 2012 برای دومین بار با تغییر سرمایه داران به دست Sberbank (بزرگترین بانک روسیه) افتاد. این بانک در سومین انتقال مدیریتی نیز در سال 2019 به شرکت Emirates NBD مستقر در امارات واگذار شد.

دنیز بانک در سال 2012 با راه اندازی بانک داری دیجیتال توانست خدمات نوینی را ارائه دهد بطوریکه در امریکا و کانادا به عنوان یک بانک خلاق شناخته می شود.

دنیز بانک در حال حاضر با بیش از 700 شعبه در ترکیه، بیش از 10000 کارمند و شعباتی در بحرین، روسیه ، ونیز و ... با ارائه هرچه بهتر خدمات در حال فعالیت بوده و بانکی قابل اعتماد برای عموم است.

خدمات الکترونیکی دنیز بانک

شما می توانید برای دستیابی به خدمات اینترنتی این بانک از اپلیکیشن MobilDeniz استفاده نمایید. نسخه های اندروید و ios این اپلیکیشن از App store  و google play store قابل دانلود بوده و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور می توانید کلیه امور بانکی روزانه خود را در هر مکان و فضایی انجام دهید.

خدمات الکترونیکی دنیز بانک

وبسایت دنیز بانک

از طریق وبسایت این بانک شما با رمز ورودی که در اختیار دارید به راحتی همانند حضور فیزیکی در بانک می توانید امور بانکی خود را انجام دهید. هنگامی که به این بانک جهت افتتاح حساب مراجعه می کیند این مورد را به خاطر داشته باشید که کلیه رمزها و آموزش های لازم را از متصدی درخواست کنید تا در مراحل بعدی به مشکل برنخورید.

وبسایت دنیز بانک

سایر خدمات نوینی که اکثر بانک ها وجود دارند، توسط دنیز بانک هم ارائه می شوند. خدماتی مانند:

  • وام مسکن
  • وام تحصیلی
  • وام نیازمندی ها
  • وام مسافرت

دنیز بانک در وام دهی به مشتریان و علی الخصوص مشتریان خارجی خود بسیار مشهور است چرا که شما با تهیه اسناد مورد نیاز برای این بانک می توانید برای خرید خانه در ترکیه  و دریافت شهروندی ترکیه اقدام کنید. برای افتتاح حساب در این بانک ملزم به حضور فیزیکی نیستید و تنها با ایجاد یک حساب بین المللی قادر خواهید بود امور بانکی خود را توسط این بانک انجام دهید.

کارت های اعتباری دنیز بانک

مشتریان این بانک می توانند هر کارتی که مناسب با مصرف آنها می باشد را انتخاب و استفاده نمایند و این نوع کارت ها تنوع زیادی دارند. همینطور استفاده کارت های اعتباری دنیز بانک، در برخی موارد منجر به دریافت هدایایی از بانک نیز می شود.

کارت های اعتباری دنیز بانک

بیمه در دنیز بانک

بیمه سلامت : در بیمه های این بانک شما علاوه بر بیمه رایج می توانید از بیمه عمر و یا بیمه اظطراری نیز استفاده کنید. یعنی در شرایطی که دچار بیماری سختی همچون سرطان، جراحی قلب، نارسایی کلیه، پیوند اعضا و ... شوید بصورت فوری می توانید تحت پوشش این بیمه قرار بگیرید. از دیگر خدمات بیمه ای دنیز بانک بیمه عمر نیز می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه می توانید از لینک زیر دیدن کنید:

denizbank.com/en/banking/retail-banking/insurance/critical-illness-insurance.aspx

بیمه خودرو: متقاضیان می توانند برای خودرو خود از این بانک نیز بیمه نامه دریافت کنند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه میتوانید از لینک زیر دیدن کنید:

https://www.denizbank.com/en/banking/retail-banking/insurance/car-insurance.aspx?ref=insurance

بیمه کیف پول: همانطور که از اسم این بیمه پیداست کیف پول شما توسط بانک بیمه می شود، یعنی محتویات آن که شامل کارت های اعتباری، کارت های شخصی و .. می شود توسط بانک در صورت سرقت رفع خسارت می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه میتوانید از لینک زیر دیدن کنید:

https://www.denizbank.com/en/banking/retail-banking/insurance/comprehensive-wallet-insurance.aspx?ref=insurance

0 نظر ثبت شده

ثبت نظر برای این مقاله

نام خود را وارد کنید
یک ایمیل معتبر وارد کنید
متن نظر خود را تایپ کنیدکد امنیتی