پیست اسکی ارجیس(Erciyes) درشهر کایسری

یکی از پیست های معروف کشور ترکیه ارجیس کایسری ترکیه است که توانسته خود را به عنوان یکی از پیست های قدرتمند جهت برگزاری مسابقات و تفریحات خانوادگی معرفی کند، از این رو همه ساله گردشگران زیادی در فصل زمستان راهی این شهرکوهستانی می شوند تا از امکانات فوق العاده این پیست لذت ببرند. در این مقاله به معرفی این شهر و پیست ارجیس می پردازیم.

اسکی در شهر کایسر

شهر کایسری در فاصله 300 کیلومتری از پایتخت ترکیه یعنی آنکارا واقع شده و با نام قیصریه در قدیم و نام کنونی کایسری شناخته می شود. شهر کایسری به عنوان پایتخت پارچه جین مشهر است و به دلیل تاثیری چشمگیر در اقتصاد ترکیه، دارای یک ثبت جهانی در گینس می باشد زیرا با افتتاح همزمان 139 کارخانه در یک روز رکوردی باور نکردنی رقم زده است.

در این شهر مهاجران زیادی زندگی می کنند و جزء شهرهای سرد ترکیه محسوب می شود.

یکی از جاذبه های این شهر وجود پیست اسکی ارجیس Erciyes است که می توان گفت همواره مقصد گردشگران اروپایی در فصل زمستان بوده و هست.

پیست اسکی ارجیس Erciyes در فاصله 25 کیلومتری شهر واقع شده و همین امر باعث شده که رفت و آمد به شهر به آسانی امکان پذیر باشد. شما بعد از یک تفریح مفرح براحتی می توانید به مرکز شهر رفته و روز خود را سپری کنید.

پیست اسکی شهر کایسر

این پیست تمام استانداردهای لازمه را دارد، بطوریکه همه ساله در آن علاوه بر مسابقات رسمی، محل برگزاری تورنمنت های ردبول نیز می باشد که در آن مسابقات اسکی، پرش در حوض آب سرد، والیبال 4 نفره و ... برگزار شده و در پایان جوایز نفیسی نیز به شرکت کنندگان اهدا می شود.

در ورودی پیست یک بازارچه محلی قرار دارد که شما هرآنچه را که برای یک روز خود نیاز داشته باشید را می توانید تهیه کنید از صبحانه تا ناهار و شام که تنوع غذاهای ترکیه در آن به چشم می آید.

در محیط پیست اسکی ارجیس Erciyes برای شما امکان خرید و کرایه کلیه وسایل مربوط به اسکی برای کلیه سنین و سایزهای متفاوت وجود دارد که همگی برند های معروف و با کیفیت این ورزش مهیج می باشند.

ارجیس دارای یک تله کابین مهیج می باشد که شما را به بالاترین نقطه از کوه ارجیس برده و شما می توانید مسیر برگشت را به سمت پایین اسکی کنید.

بعد از یک تفریح خوب در این پیست چنانچه تمایل داشته باشید شب را در این مکان سپری کنید باید بگوییم که تصمیم خوبی را گرفته اید چون پیست اسکی ارجیس Erciyes دارای چندین هتل عالی با امکانات خوب همچون حوضچه های آب گرم با دید منظره سراسر برف می باشد.

در انتهای این مقاله چند هتل از پیست اسکی ارجیس Erciyes را به شما عزیزان معرفی می کینم :

نام هتل :magna

متراژ :2200 متر

ظرفیت :1450 تخت

وضعیت اتاق ها : استاندارد، سوئیت

شماره تماس : 00903303014

ایمیل :  info@magnahotels.com

وبسایت : www.magnahotels.com

هتل ماگنا

نمای داخلی هتل ماگنا

نام هتل :ramada

متراژ :2300 متر

ظرفیت :1600 تخت

وضعیت اتاق ها : استاندارد، دوبلکس، سوئیت بیزینس، سوئیت

شماره تماس :   352 00903421239

ایمیل:  info@ramadaresorterciyes.com

وبسایت : www.ramadaresorterciyes.com

هتل رامادا

هتل رامادا کایسر