خرید خانه در ترکیه

خرید خانه در ترکیه

اگر قصد خرید خانه در کشور ترکیه را دارید به شما توصیه می کنیم که این مقاله را مطالعه کنید چرا که در این بخش سعی داریم اطلاعات مفیدی را برای شما بیان کنیم. با توجه به رشد کشور ترکیه و علاقه روزافزون سرمایه گذاران خارجی بخصوص ایرانیان عزیز در خرید ملک در کشور ترکیه باید در ابتدا به نکاتی اشاره کنیم.

غرب استانبول کجاست؟

غرب استانبول کجاست؟

غرب استانبول، منطقه ای که اگر شما از طریق اتوبان E5 به سمتش حرکت کنید به دو منطقه معروف بیلیک دوزو (Beylikdüzü) و اسنیورت (Esenyurt) می رسید. این دو منطقه که در غرب استانبول در قسمت اروپایی واقع شده اند مورد توجه خیلی از مهاجرینی هستند که قصد زندگی در این شهر را دارند. در بخش اول قصد داریم به بررسی کامل بیلیک دوزو بپردازیم.

اجاره خانه در ترکیه

اجاره خانه در ترکیه

در کشور ترکیه نیز همانند کشورهای دیگر اجاره خانه دارای قوانین خود است بدین ترتیب که شما حتما باید یکسری اصول را رعایت کنید تا بتوانید اقامتی راحت در خانه خود داشته باشید. از آنجایی که این کشور، یک کشور توریستی بوده و عبور و مرور در آن زیاد است، پس در کناره هتل ها، اجاره خانه هم بازاره گرمی دارد.

اسنیورت در غرب استانبول

اسنیورت در غرب استانبول

استانبول ترکیه به دلیل گستردگی و بزرگی بیش از حد خود به مناطقی تقسیم می شود که هر کدام شامل مشخصه های منحصر بفرد خود می شود. در منطقه ای که امروز مورد بررسی قرار خواهیم داد زبان زد خیلی از مردمان بومی این شهر و همینطور خارجیان ساکن در استانبول است.