بانک QNB در ترکیه

بانک QNB در ترکیه
احمدرضا صالحی
6 اردیبهشت 1400
2 نظر

در نظام بانکداری ترکیه حرف برای گفتن زیاد است، چرا که دراین کشور بانکهای دولتی و خصوصی موفق بسیار است! علت وجود بانک های خارجی در این کشور چیست؟ ما در مقالات مختلف به پاسخ این سوالات پرداخته ایم و امروز قصد داریم بانکی بزرگ در این کشور را معرفی کنیم پس با وبسیات "یاردیم" همراه باشید تا با این بانک آشنا شوید.

QNB Finansbank بانک در ترکیه

یکی دیگر از بانکهای موفق در کشور ترکیه که با تاسیس در سال 1987 در استانبول به عنوان بانکی در بین مردم شناخته می شد که بیشترین شعبات را در شهرهای مختلف دارا می باشد. این بانک دارای سرمایه گذاران خصوصی و پنجمین بانک در بین بانک های این کشور است. QNB در واقع یکی از شرکت های تابعه بانک ملی قطر است که نام آن پس از این سرمایه گذاری از "Finansbank A.S" به نامی که اکنون می شنوید تغییر کرد. البته لازم به ذکر است که گروه QNB در سال های گذشته یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های خود را روی این بانک انجام داده است و نتایج آن را به خوبی در این روزها مشاهده می کنید. طبق آخرین آمارها از این بانک مشخص شد که دارای مشخصات زیر است:

  • بیش از 647 شعبه در سراسر جهان می باشد
  • بیش از 13000 نفر کارمند دارد
  • دارایی بیش از 90 هزار دلار
  • دارای یک شعبه بین المللی و یک شعبه در فرودگاه آتاتورک نیز می باشد

امروزه QNB Finansbank یکی از مهم ترین بانک‌ها درکشور آفریقا و خاورمیانه است و با رزومه درخشان خود و 50 سال سابقه کار هیچ نقطه منفی در خدمات خود نشان نداده است.

qnb بانک

خدمات QNB Finansbank

این بانک همانند سایر بانک های مشابه داخلی مانند

کلیه خدماتی که مشتریان امروزه نیازمند آن هستند را به خوبی ارائه داده و سعی دارد به عنوان یک بانک خصوصی در امر خدمات دهی و جذب مشتری از سایر رقبا عقب نباشد بصورت کلی می توان برای این بانک خدمات زیر را عنوان کرد:

وام : بانک " QNB" خدمات وام خود را در زمینه خرید مسکن، خودرو و ... به خوبی پوشش می دهد و آماده دریافت تقاضا از کلیه اشخاص حقوقی می باشد.

بیمه : آژانس بیمه " QNB" کلیه امور بیمه ای را در زمینه های بیمه عمر، بیمه خودرو، بیمه خانه، بیمه محل کار، بیمه بیکاری، بیمه آموزش و پرورش، بیمه تحصیلی، بیمه سوانح و تصادف و... پوشش داده است (جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه این بانک میتوانید از طریق لینک https://www.qnbfinansbank.com/en/personal/insurance پیگیری های لازمه را انجام دهید).

سرمایه گذاری: از آن جایی که یکی از راه های دریافت شهروندی ترکیه سرمایه گذاری در این کشور است و یکی از طرق سرمایه گذاری در ترکیه از بانک ها انجام می پذیرد، بانک " QNB" پذیرای متقاضیان در بازارهای بورس و سهام، طلا، اوراق دولتی و صندوق خزانه داری می باشد و شرایط لازمه را نیز فراهم کره است.

خدمات بانکی به شرکت ها : بانک " QNB" خدمات لیزینگ و فاکتورینگ به تمامی شرکت های کوچک و بزرگ ارائه می دهد.

خدمات qnb بانک

انواع کارت بانکی در بانک QNB Finansbank

این بانک چهار نوع کارت بانکی را پوشش می دهد که عبارتند از:

CardFinans Nakit

ویزاکارتی که شمارا برای هرگونه همراه داشتن پول بی نیاز می کند و حتی با آن می توانید از خود پرداز نیز پول دریافت کنید. همچنین امکان تبادل پول در بین بانک های مختلف و خرید در فروشگاهای مختلف وجود دارد.

CardFinans

با این کارت دارندگان می توانند از 1500 برند معتبر و 250 فروشگاه خرید کنند و در بیشتر مواقع از تخفیفات زیادی نیز بهرمند شوند.

CardFinans Fix

کارتی همانند امتیازات کارت قبلی ولی با تخفیفات کمتر که در عوض هزینه ای سالانه برای کارت پرداخت نخواهید کرد.

CardFinans Go

اگر جوان هستید و علاقمند به سفر این کارت مناسب شماست چراکه می توانید از خرید اقساطی با بهره کم از این کارت استفاده کنید و از دیگر مزایای آن نیز بهرمند شوید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کارت های بانکی این بانک می توانید از طریق لینک اقدام کنید:

https://www.cardfinans.com/en/meet-cardfinans/cardfinans-products/default.aspx?ref=WEB_qnbfinansbank&tr=undefined&ts=undefined&_ga=2.4496947.1076758330.1561539189-14105282.1561539189

کارت های بانکی qnb

چگونه می توان در بانک QNB Finansbank افتتاح حساب کرد؟

برای افتتاح حساب با در دست داشتن مدارکی همچون اصل پاسپورت، کارت اقامت ترکیه، شماره مالیاتی ترکیه و مدارک سکونت خود به یکی از شعب مراجعه کرده و درخواست خود را اعلام کنید. باید بیان کرد که با افتتاح حساب شما می توانید از کلیه خدمات الکترونیکی، تلفنی و اینترنتی نیز بهرمند شوید. شرایط برای افتتاح حساب افراد با ملیت های مختلف متفاوت است.

وبسایت بانک: https://www.qnbfinansbank.com/en/

لینک نزدیکترین دستگاه خودپرداز:

https://www.qnbfinansbank.com/en/information/atms-and-branches

شماره تلفن خدمات مشتریان: 011908502220900

2 نظر ثبت شده

Essa Barakzai
Essa Barakzai
26 دی 1402

عرض سلام و احترام ببخشید سود سالانه بانک QNB از حساب دلاری چند است . با پاسپورت افغانی میشود حساب باز کرد.

مدیر سایت
مدیر سایت

سلام، سود سالانه بانک ها بنا بر میزان مبلغ و مدت زمان سپرده گذاری مختلف هستش. متاسفانه این بانک اجازه افتتاح حساب به ایرانی ها و افغانی رو نمیده.

ثبت نظر برای این مقاله

نام خود را وارد کنید
یک ایمیل معتبر وارد کنید
متن نظر خود را تایپ کنیدکد امنیتی